Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Oktay Tesisat’ta cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Firmamızın çalışanları uzman, işinde bilgili, deneyimli, pratik, tecrübeli, profesyonel ve anında karar alabilen güvenilir bir kadro ile hizmet vermeye devam ediyor. Firmamız da cihazla kırmadan su kaçağı tespitinin yapılışı şu şekilde yapılmaktadır. 

Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti; teknolojinin de ilerlemesi ile çok kolay bir hale gelmiştir. Eskiden su kaçağının bulunması için fayanslar, duvarlar ve zeminler kırılıp her taraf çok dağılmaktadır. Şimdi ise teknolojinin gelişmesi ve çalışanlarımızın işlerinde uzman olması ile oldukça kolay bir hale gelmektedir. Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti ise su kaçağının tam nereden ve nasıl olduğunu çok rahat bir biçimde bulunmaktadır. Cihazlar kızılötesi, akustik ve görüntülü olarak pek çok türü olmaktadır. Bu cihazların kullanımları hepsinde farklı olmaktadır. Firmamız da çalışan uzman kadromuz bu cihazların nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sahibi olmasından dolayı kısa zaman içerisinde su kaçağının nerden geldiğini rahatlıkla bulmaktadırlar. Oktay tesisat olan firmamız cihazla kırmadan su kaçağı tespitinde çok başarılı olmaktadır.  Her zaman firmamızı arayarak ya da ziyaret ederek su kaçağı hakkında bilmek istediklerinizi sorabilir ve öğrenebilirsiniz.


Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespitinde En Son Teknoloji

Su kaçağı tespitinde en son teknoloji ile çalışan Oktay tesisat olarak su kaçağı tespitinde uzman bir kadro ile haftanın yedi gün yirmi dört saati hizmet vermeye devam etmekteyiz. Her türlü su kaçağı tespiti ve su tesisatı ile ilgili firmamız ile iletişime geçebilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

30 Dakikada Su Kaçağı Tespiti - Üstelik 2 yıl Garantili

Firmamız da su kaçağı tespiti en fazla 30 dakika içinde yapılmaktadır. Uzman kadromuz ile su kaçağı tespiti işinde çok başarılı hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız da yapılan su kaçağı tespiti işlemi üstelik 2 yıl garantili olmaktadır. Oktay tesisat olarak her daim sizlerin güvenli bir ortamda yaşamaları için elinden gelen bütün çaba ile hizmet vermekteyiz. Firmamızın en önemli prensibi ise müşteri memnuniyeti olmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek için en doğru teknikler ile çalışmalarımıza hiç ara vermeden çalışmaktayız. Her zaman firmamız ile iletişime geçerek su kaçağı tespiti ile ilgili bütün bilgileri sorabilir ve cevap alabilirsiniz. Su tesisatı ile her konuda firmamız bir telefon kadar uzaklıkta olmaktadır. Su kaçağı bulma da en son teknolojiye uygun cihazlarımız ile hizmet vermekteyiz. Firmamızın çalışanları en kısa zamanda sorunlarınızı halletmek için her zaman elinden gelen özveri ile hizmet vermektedir. Firmamız her zaman su kaçağı işlemleri bittikten sonra kendi uzman kadromuz tarafından kontrol yapılıp sizlere kontrollerin sıkıntısız bir şekilde yapılması sonucunda teslim ediyoruz işlerimizi. Her zaman firmamız ile iletişime geçerek su kaçağı ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz.


Kameralı Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Firmamız diğer su kaçağı tespiti yapan firmalara nazaran fiyatları çok uygun ve ekonomik olmaktadır. Kameralı cihazla su kaçağı tespiti fiyatlarımız arızanın büyüklüğüne ve yapılan tekniğe göre değişiklik göstermektedir. Oktay tesisatta her zaman su kaçağı tespiti fiyatları ekonomik bütçeler ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek su kaçağı tespiti fiyatları hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespiti artık günümüzde çok kolay yapılmaktadır. Her zaman firmamızın çalışanları son çıkan teknolojiyi yakından takip ederek su kaçağı tespiti nasıl yapılır? araştırmakta ve her yeni bilgi ile sizlere hizmet vermektedir.

Su kaçağı tespiti; firmamız da hiçbir yeri kırmadan ve dökmeden rahat ve kolay bir biçimde bulmaktadır. Su kaçağının nereden geldiğinin tespit etmek için son çıkan teknoloji araç ve gereçlerini kullanarak çok kısa bir süre içinde su kaçağı tespitini bulmaktadırlar. Firmamız da su kaçağını bulmak için kullandığımız teknikler ise;

 • Kırmadan su kaçağı tespiti,
 • Kameralı su kaçağı tespiti,
 • Cihazla su kaçağı bulma,
 • Noktasal su kaçağı tespiti teknikleri yapılmaktadır.

 


Noktasal Su Kaçağı Tespit ve Tamiri
 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Firmamız da her zaman su kaçağı tespiti pek çok teknik ile yapılmaktadır. Bunlardan bir tanesi de kırmadan su kaçağı tespiti olmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti günümüz koşulları ile son çıkan teknolojiye ait cihazlar ile oldukça kolay yapılmaktadır. Firmamızın uzman kadrosu ile su kaçağı tespitini kırmadan rahatlıkla bulmaktayız. Su tespitinde hem zamandan tasarruf edilmiş olursunuz hem de hiçbir yeriniz kırılmadan ve dökülmeden hızlı bir biçimde yapılır. Bundan dolayı direkt firmamız ile iletişime geçerek ya da firmamızı ziyaret ederek kırmadan su kaçağı tespiti ile ilgili tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Mutlaka su tesisatı ile bir işleriniz olmaktadır. Her zaman firmamız size bir telefon kadar uzak olmaktadır.

 

Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Her zaman firmamız en son çıkan teknoloji cihazları ile kırmadan su kaçağı bulma işlemi yapmaktadır. Kırmadan su kaçağı nasıl bulunur? sorusunun cevabı ise çok kolay olmaktadır. Eskiden su kaçağını bulmak için ev olsun işyeri olsun her yer kırılır ve dökülür. Şimdi ise teknolojinin gelişmesi ile pek çok cihaz ile kırmadan su kaçağı bulmak oldukça kolay olmaktadır.

Firmamız da teknolojiye ait pek çok cihaz bulunmaktadır. Ve bu cihazları kullanan uzman kadromuz su kaçağı tespitini kırmadan çok kolay bir şekilde bulmaktadır. Kırmadan su kaçağı bulma; yerlerde ve duvarlarda meydana gelen sararma, küf kokuları- belirtileri, fayanslarda nemlenme- terleme ve daha birçok sebep ile su kaçağı olduğu bilinmektedir. Teknolojik aletler ile bu yerlerdeki su kaçaklarını kırmadan çok rahat bulabilmekteyiz. Firmamız bu konuda gerçekten çok başarılı ve kaliteli çalışmaktadır. Her zaman firmamız ile iletişime geçerek kırmadan su kaçağı hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.


Evdeki Su Kaçağı Nasıl Bulunur?
 

Cihazla Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Firmamız da cihazla su kaçağı tespiti ve tamiri yapılmaktadır. Uzman kadromuz ile beraber ve son çıkan teknoloji cihazları ile rahatlıkla su kaçağı tespiti ve tamiri yapılmaktadır. Oktay Tesisat 7/24 haftanın her günü çok kaliteli hizmet vermektedir. Firmamız da kullanmakta olduğumuz cihazlar;

 • Akustik dinleme cihazları,
 • Kameralar,
 • Nem ölçme cihazları ile Oktay tesisat her zaman yanınızda olmaktan gurur duymaktadır. Bu cihazlarımızın özellikleri;

 

Akustik dinleme cihazı; isminden de belli olduğu gibi suyun sesini dinlemek için çok güçlü bir cihaz olmaktadır. Tesisatta yer alan boruları dinleyerek su kaçağı tespitini rahatlıkla bulmaktadır.

Kameralar; firmamızda birden fazla su kaçağı tespiti ve tamiri için kamera bulunmaktadır. Bu kameraların birincisi ise; Boru görüntüleme kamerası bu kamera ile tesisattaki boruların hangisinde problem var rahatlıkla gözükmektedir. Uzman kadromuz bu cihazların hepsini harika bir biçimde kullanarak çok hızlı bir biçimde su kaçağı tespitini ve tamirini yapmaktadırlar. İkinci kamera; Termal su kaçağı tespiti kamerasıdır. Bu kamera ile ev ya da işyerlerinizde çok büyük tadilatlara girmeden gizli su kaçaklarının tespiti ve tamiri yapılmaktadır.

Nem ölçer cihazı; bu cihaz oldukça hassas çalışmaktadır. Su kaçağı nerede ve nasıl anında ölçüm yaparak tespit yapmaktadır. Oktay tesisatında çalışmakta olan uzman ve profesyonel kadromuz ile su kaçağı tespiti ve tamirini kolay ve hızlı yapmaktayız.


Cihazla Su Kaçağı Tespit ve Tamiri
 

Akustik Dinleme Cihazları İle Su Kaçağı Tespiti

Her zaman evlerimiz de ve işyerlerimiz de su kaçağı olabilmektedir. Özellikle de İstanbul’da binaların çok eski olmasından dolayı tesisatlar da oldukça sık su kaçağı olmaktadır. İstanbul’da olan firmamız Oktay tesisat su kaçağı tespitinde pek çok başarıya imza atmıştır. Su kaçağı tespiti bizim işimizdir diyerek her girdiği yerde hep bir numara olarak çıkmaktadır. Su kaçağı tespitinde ise akustik dinleme cihazları oldukça sık kullanılmaktadır. Firmamız çalışanları bu cihazı en iyi biçimde kullanarak su kaçağı tespitini en kısa zaman içinde tespit ederek ne yapılması gerektiğini siz değerli müşterilerimize bilgi verip istediğiniz bir biçimde tamiriniz yapılmaktadır.

Akustik dinleme cihazı oldukça hassas ve çok kuvvetli bir cihaz olmaktadır. Akustik dinleme cihazı ile suyun nereden geldiğini ve nereden kaçak var çok kolay tespit edilmektedir. Her zaman akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti çok kolay tespit edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti hakkında bilgiler alabilir ve hatta su kaçağı işleriniz varsa yaptırabilirsiniz.   

 

Nem Ölçer Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespitinde nem ölçer cihazı çok önemli olmaktadır. Her zaman firmamız da nem ölçer cihazı kullanılarak su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Uzman kadromuz nem ölçer cihazını kullanarak nerede bir su kaçağı var kısa zaman içinde tespit etmektedir. Nem ölçer cihazı; çok hassas ve çok kuvvetli bir cihaz olmaktadır.

Nem ölçer cihazların boyutları da çok küçük olmaktadır. Su kaçağı tespitinde oldukça faydalı bir cihaz olmaktadır. Nem ölçer cihazı ile çok ufak ve çok gizli olan su kaçağının tespitini çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Nem ölçer cihazı çok büyük su kaçaklarında önüne geçmektedir. Gizli olan su kaçaklarının tespitinde oldukça faydalı olan bu cihazın kullanımı da oldukça kolaydır. Firmamız çalışanları nem ölçer cihaz kullanarak su kaçağı tespitini rahatlıkla bulmaktadırlar. Firmamız ile iletişime geçerek hem su kaçağı tespiti fiyatlarını hem de nem ölçer cihazı hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

Cihazla Su Kaçağı Tespitinin Faydaları Neler?

Cihazla su kaçağı tespitinin birden fazla faydası bulunmaktadır. Artık günlük hayatımız da teknolojinin çok gelişmesi ve ilerlemesi ile su kaçağı tespitinde de oldukça faydası vardır. Su kaçağı tespiti artık çok kolay yapılmasının en büyük sebebi bu cihazlar ile yapılmakta olmasından kaynaklanmaktadır. Cihaz ile su kaçağı tespiti hemen ve hızlı tespit edilmektedir. Aynı zamanda hiçbir yer dökülmeden ve kırılmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Cihazla su kaçağı tespiti faydaları ise sırası ile;

 • Su kaçağının ufak bir yerde iken daha çok büyümeden tespiti için kullanılır ve çok büyük problemlerin önüne geçmektedir,
 • Su kaçağı hemen tespit edildiği için su kaçağı  tespiti fiyatları çok düşük maliyetlerde yapılmasını sağlamaktadır,
 • Bina ya da işyerlerinde su kaçağı tespitleri daha hızlı bulunur,
 • Kalorifer tesisatı, parke altı  ve gizli su kaçağı tespitinde hızlı çözüm bulmaktadır,
 • Kombi tesisatlarında çok hızlı su kaçağı tespiti yapmaktadır,
 • Büyük su kaçağı tespitlerin önüne geçmektedir,
 • Her zaman zamandan tasarruf edilir,
 • Su kaçağı maliyetleri cihazlar sayesinde oldukça az olmaktadır. Daha pek çok faydası olan bu cihazlar ile her zaman firmamız da su kaçağı tespiti yapılmaktadır.  

 


Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti
 

Kameralı Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Firmamız da her zaman su kaçağı tespitinde ve tamirinde kameralar kullanılmaktadır. Kameralı su kaçağı tespiti ve tamiri uzman kadromuz tarafından kısa sürede yapılmaktadır. Kameralar sayesinde kırmadan, dökmeden ve hiçbir yer batmadan rahatlıkla su kaçağı tespiti ve tamiri yapılmaktadır. Firmamız çalışanları her zaman son çıkan teknolojiyi yakından takip ederek her yeni çıkan bilgiler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek kameralı su kaçağı tespiti ve tamiri hakkında detaylı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Unutmayın ki maddiyattan çok sizlerin güvenine talip olmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden ne gelirse en iyisini ve en kalitelisini yapmaktayız.  

 

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Termal kamera; son yıllar da pek çok alanda kullanılmaktadır. Gözle görülemeyen sızıntı olsun ya da farklı bir şey olsun anında tespit edilmektedir. Bundan dolayı da su kaçağı tespitinde de oldukça sık kullanılmaktadır. Her zaman firmamız da su kaçağı tespitinde kullanılan termal kamera ile su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Termal kameralar ile su kaçağı tespitinde kırılma, dökülme ve buna benzer işlemler yapılmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Termal kameralar sayesinde su kaçağı tespiti oldukça kolay olmaktadır.

Termal kameralar sayesinde tesisat borularının içinde su kaçağı yapan bölüm çok kısa zaman içerisinde tespit edilmektedir. Ve termal kameraların sayesinde daha çok problem olmadan su kaçağı sorunu ortadan kalkmaktadır. Su tesisatı borularının zaman içerisinde çürümüş olduğunu ve içlerinin paslanması ile su kaçağının olması yüzde yüz olmaktadır. Termal kameralar ile bu sorunlar çok rahatlıkla çözülebilmektedir. Sizlerin fark etmediği su kaçaklarını termal kameralar rahatlıkla görebilmektedir.

Firmamız da termal kamera ile su kaçağı tespiti yapılmakta ve su kaçağı tespiti fiyatları da çok ekonomik bütçeler ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.   

 

Boru Görüntüleme Kamerası ile Su Kaçağı Tespiti

Boru görüntüleme kamerası; atık olan su borularında suyun akmasına sebep olan problemlerin çözülmesinde kullanılmaktadır. Bina olsun işyeri olsun pis suları tahliye edilmesi için yapılmakta olan kanalizasyon borularının içeriğini görüntülemek için kullanılan bu boru görüntüleme kamerası problem olan yerin ya da bölgenin röntgenini çekmeye yaramaktadır.

Boru görüntüleme kamerası ile su kaçağı tespiti oldukça kolay yapılmaktadır. Firmamız da çalışan uzman kadromuz boru görüntüleme kamerası ile ilgili bütün bilgilere sahip olmaktadırlar. Su kaçağı bulmakta çok işe yarayan bu kameralar günümüzde oldukça sık tercih edilmektedir. Hemen hemen her su kaçağı tespitinde oldukça işe yaramaktadır. Boru görüntüleme su kaçağı tespiti; su tesisatı borularının içerisinde ilerleyerek görüntü alır ve su kaçağının nerede olduğunu rahatlıkla görebiliriz. Paslanan, çatlayan, delinen ve çürüyen boruları bu boru görüntüleme makinası ile çok rahat görebilir ve tamirini yapabiliriz. Firmamız ile iletişime geçerek boru görüntüleme kamerası ile su kaçağı tespiti hakkında bilgi alabilirsiniz.


30 Dakikada Garantili Su Kaçağı Tespiti
 

Kameralı Su Kaçağı Tespitinin Faydaları Neler?

Kameralı su kaçağı tespitinin pek çok faydası olmaktadır. Son zamanlar da teknolojinin çok fazla gelişmesi ile su kaçağı tespitinde de kameralar oldukça sık kullanılır hale gelmektedir. Geçmiş de su kaçağının bulunması için günlerce ve haftalarca çalışmaktaydı. Şimdi ise teknolojinin aşırı derecede gelişmesinden dolayı su kaçağı tespiti anında bulunup hızlı bir şekilde tamiri yapılmaktadır. Firmamız da kameralı su kaçağı tespiti yapılmakta ve her zaman en kaliteli ve garantili bir biçimde yapılmaktadır. Firmamızın uzman kadrosu son teknolojiye ait bütün su kaçağı tespiti için kullanılan kameraları ve cihazları kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Kameralı su kaçağı tespitinin faydaları ise;

 • Su kaçağında kırma, yıkma, dökme ve buna benzer hiç bir tadilat yapılmadığından dolayı su kaçağı tespiti maliyetleri çok düşük olmaktadır,
 • Her hangi bir kırma ve dökme işi olmadığından zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır,
 • Ufak su kaçakları, gizli su kaçakları, kalorifer su kaçakları ve daha pek çok gözükmeyen su kaçakları büyümeden ve çok problem çıkmadan tespitini yapar,
 • Bu kameralar sayesinde küf olan bölgelerde rahatlıkla tespit edilir,
 • Su kaçağı küçük ya da çok büyük anında tespit eder ve daha pek çok faydası olmaktadır.

 

Kameralar sayesin de çok ekonomik, hızlı ve garantili su kaçağı tespiti yapan firmamız her zaman siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten asla vazgeçmemektir. Sizlerin sağlıklı ortamlarda yaşamlarınızı sürdürmeniz için çok prensipli ve çok dikkatli çalışmaktadırlar.

Firmamız çalışanları her zaman çok tecrübeli, deneyimli, işinde uzman, bilgili, pratik ve anında çözüm üretebilen kişilerden oluşmaktadır. Sizlere en kaliteli bir hizmet için elinden gelen tüm çabayı sunmaktadırlar. Firmamız ile iletişime geçerek ya da firmamızı ziyaret ederek bütün su tesisatları hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Firmamızın su tesisatları ve su kaçağı tespiti fiyatları diğer su tesisatı ve su kaçağı tespiti yapan firmalara nazaran çok ekonomik ve uygun olarak sizlere sunulmaktadır. Firmamız olan Oktay tesisat ile iletişime geçerek bütün fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.     

 

Noktasal Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Firmamız da her zaman uzman kadromuz ile ev ya da işyerinizde su kaçağı için bir ön keşif yapmaktayız. Su kaçağı keşfinde hangi tesisatta problem var ise kullandığımız cihazlarımız ile noktasal su kaçağı tespiti yapar ve hangi yöntem uygun ise su kaçağı tamirini ve tespitini yapmaktayız. Firmamız su kaçağı tespitinde çok başarılı ve güvenli bir firma olmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti ve tamirinde de bütün İstanbul’un ilçelerine hizmet vermekteyiz. Su kaçağı tespiti İstanbul’da pek çok başarıya imza atan firmamız her zaman siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve huzurlu bir ortamda yaşamanız için elinden gelen bütün özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.


Su Kaçağı Tespit ve Tamiri

Evdeki Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Evdeki su kaçağının bulunması evdeki kişiler için zor bir işlem olmaktadır. Bunun sebebi ise ilk önce su kaçağı tespiti yapılması gerekir. Su kaçaklarının çok farklı sebeplerden meydana geldiğini bilmekteyiz. Evdeki su kaçağının bulunması için ilk önce yapılması gereken ana su vanasını kapatarak giderleri kontrol etmek olmaktadır. Ana vanayı kapattığınız halde su geliyorsa mutlaka profesyonel bir firmadan yardım almanız gereklidir. Tam bu sırada firmamız olan Oktay tesisat devreye girerek evdeki su kaçağı tespitini cihazlar veya başka teknikler ile bulmaktadır. Evdeki su kaçağının en kısada bulabilmeniz sizleri pek çok problemlerden kurtarmaktadır. Su kaçağı nasıl anlaşılır? Bunlar sırası ile;

 • Derz aralarında sararmalar olur,
 • Duvarlar kabarır,
 • Duvarlar da sararmalar olur,
 • Evin içerisinde rutubet olur,
 • Fayanslar da  dökülmeler olması,
 • Altınız da daire varsa kötü kokunun gitmesi ve tavanının sararması,
 • Su kullanılmadığı halde su saatindeki rakamlar değişiyorsa,
 • Su faturaları çok abartılı geliyorsa su kaçağı var demektir.

 

Bunların birkaç tanesi bile varsa direk firmamız ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Duvardaki Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su tesisatı problemlerinden dolayı meydana gelen duvarda küflenme, kabarma, sararma ve kötü kokular oluşmaktadır. Günümüzde artık duvardaki su kaçağı nasıl bulunur? Çok kolay olmaktadır. Firmamız da su kaçağı tespiti cihazı ile uzman kadromuz ile çok kolay yapılmaktadır. Firmamızın uzman kadrosu sayesinde her türlü su kaçağı bulma işlemlerini en kısa zaman içinde tespit edip yapılması gereken işlemleri yapmaktayız. Her zaman Oktay tesisat bir telefon kadar uzak olmaktadır. Su kaçağı tespiti hakkında öğrenmek istediklerinizi öğrenmek için firmamızı ziyaret ederek ya da firmamız ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.   

Banyoda Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçakları evlerimizi ve hatta alt daire varsa onları da rahatsız edebilmektedir. Her zaman su kaçağı tespiti bulmada zorlanabilirsiniz. Bundan dolayı uzmanlardan yardım almak gerekir. Firmamız banyoda su kaçağı tespitini çok kolay teknikler ile bulmaktadır. Firmamız da kullanılan su kaçağı teknikleri her bölge için farklı olmaktadır. Banyodaki su kaçağı tespiti için ise; 

 • Akustik dinleme cihazı,
 • Kamera ile,
 • Nem ölçer cihazı ile banyoda su kaçağı tespiti yapılmaktadır.

 

İstanbul da olan firmamız bütün İstanbul’a su kaçağı bulma hizmeti vermektedir. Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Binada Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Her binada ortak kullanılan kısımlar bulunmaktadır. Bu kısımlar özellikle ortak kullanım diye bilinmektedir. Binada su kaçağı tespiti; herhangi bir yerinde su sızması, binada küf kokusu, binanın duvarlarında sararma, dökülmeler ve çok rahatsız eden bir koku olmaktadır. Binadaki su kaçağının bulunması için direk uzman bir firma ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Şayet yardım almada geç kalırsanız daha can sıkıcı problemler ile karşılaşabilirsiniz. Firmamız en kaliteli ve garantili hizmet vermektedir. Firmamız ile iletişime geçerek su tesisatı ile bütün problemleriniz en kısa zamanda çözülmektedir. 

Tesisattaki Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Firmamız da tesisattaki su kaçağı tespiti çok kolay bulunmaktadır. Firmamızın uzman kadrosu ile her zaman her tesisattaki su kaçağı tespiti oldukça hızlı ve kolay yapılmaktadır. Tesisattaki su kaçağı duvar ya da fayansların nemli olmasından anlaşılmaktadır. Bunun içinde firmamız su kaçağı tespiti cihazları ile rahatlıkla su kaçağının tespitini yapmaktadırlar. Önemli olan su kaçağı tespiti bulunur bulunmaz müdahale edilmesidir. Yoksa can sıkıcı problemler çıkmaktadır. Firmamız elinden gelen bütün çaba ile çalışmaktadır. Firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz.


Su Kaçağı Tespit ve Tamiri

Kalorifer Tesisatında Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Kalorifer tesisatında su kaçağının olmasının pek çok farklı sebebi olmaktadır. Yerden ısıtma ve kalorifer peteklerinde farklı tesisat olmasından dolayı çok iyi bir su kaçağı tespiti cihazı ile yapılmalıdır. Firmamız da kırmadan su kaçağı su kaçağı tespiti yapıldığı için direkt firmamız ile iletişime geçerek kalorifer tesisatındaki su kaçağını rahatlıkla tespit edebilir ve yaptırabilirsiniz. Kalorifer tesisatında su kaçağı nasıl anlaşılır? Zeminde olan parkelerin bitiminden ya da kalorifer peteklerinden ansızın su gelmesi ya da peteklerin nemlenmesinden anlaşılmaktadır. Bu kalorifer tesisatında su kaçağı pek denk gelmeyen bir su kaçağı olmaktadır. Yine de böyle bir problem ile karşılaşırsanız firmamız ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Gizli Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Gizli su kaçağı nasıl anlaşılır? Bunun pek çok nedeni olmaktadır. Bunlar sırası ile;

 • Kombiniz de olan su barı devamlı düşmekte ise,
 • Zemin yani parkeleriniz de kabarma oluyorsa,
 • Duvarlarda dökülme varsa,
 • Duvarlarda sararma,
 • Rutubet kokusu varsa,
 • Duvarlarda nem oluşuyorsa,
 • Vanaların hepsi kapalı iken su sayaç ta  rakamlar değişmekte ise,
 • Faturanız normalden fazla geliyorsa mutlaka gizli su kaçağı olmaktadır.

 

Firmamız ile iletişime geçerek su kaçağı tespiti ile yardım alabilirsiniz. Firmamız da kameralı su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Bundan dolayı direkt su kaçağı nerden gelmekte kolayca bulunmaktadır.

Üst Kattan Su Akıyorsa Ne Yapılır?

Üst kattan su akıyorsa ne yapılır? bu sorunun ilk cevabı üst katta oturmakta olan komşunuz ile görüşmek olacaktır. Dairenize su damladığını ve vanalarını kapatması gerektiğini söylemeniz gerekmektedir. Vanalar kapandıktan sonra su akması şayet devam etmekte ise direk komşunuz ile anlaşıp bir su tesisatçısı çağırmanız gerekmektedir. Tam o sırada biz devreye girerek su kaçağını bulmak için uzman kadromuz ve son teknolojiye ait cihazlarımız ile su kaçağının tespitini yapmaktayız. Su kaçağını bulduktan sonra ne yapılması ve hangi teknik uygulanması gerekmekte siz ve üst komşunuz ile konuşup problemin ortadan kalkması için elimizden gelen çaba ile hızlı bir biçimde su kaçağının tamirini yapmaktayız.


Su Kaçağı Tespit ve Tamiri

Su Kaçağı Tespiti Sonrası Tadilat Yapıyor Musunuz?

Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra hangi tesisatta problem var ise tadilat yapılmaktadır. Firmamız su kaçağının tespitini yaptıktan sonra nerde su kaçağı varsa mesela; parke ya da fayans bir kısmını yani az bir yerini açarak problemin geldiği yere kamera ile bakarak çözüm ne ise onu yapmaktadır. Direkt hangi işlem yapılacaksa tadilatı ve tamiri yapılmaktadır.

Birden Fazla Su Kaçağı Olursa Ne Yapılır?

Birden fazla su kaçağının anlaşılması için su tesisatlarında ilk önce basınç ölçer cihazı ile suyun basıncında düşme var mı? Yok mu? Ona bakılır. Bu işlemden dolayı hem zamandan tasarruf edilir hem de su kaçağı var mı? Yok mu? Tespit edilir. Eğer ki bir su kaçağı var ise akustik dinleme cihazları ile su kaçağı olan yer dinlenmektedir. Ve bu sayede noktasal su kaçağı tespiti yapılır. Bu işlemleri firmamız da çalışmakta olan uzman kadromuz birebir kendileri yapmaktadır. Firmamızın çalışanları işinde uzman ve güvenilir olduğu için ne gerekli ise yapmakta ve siz değerli müşterilerimize bilgi vermektedir.

Parke Altındaki Su Kaçağı Tespit Edilebilir Mi?

Şayet bir su kaçağı var ise ilk önce nereden geldiğini tespit etmek gerekir. Bu su kaçağı parkeden geldiğini anlamak için de evde ya da işyerinde ilk önce onu bulmamız gerekir. Firmamız da kameralı su kaçağı tespiti yapıldığından dolayı firmamız olan Oktay tesisat ile iletişime geçerek sorunu kısa zaman içerisinde çözebilirsiniz. Parke altındaki su kaçağı nasıl anlaşılır?

 • Parkelerde kabarma,
 • Parkelerin süpürgelik kısmında su,
 • Parkelere bastıkça sert bir ses çıkıyor ise mutlaka parke altında su kaçağı olmaktadır.

 

Firmamız da yaptığımız su kaçağı teknikleri ile en kısa zaman içinde problemi çözebiliriz. Uzman kadromuz termal kameralar ile su kaçağı tespitini yapıp direkt olarak kırmadan su kaçağı tamiri yapmaktadır.


Su Kaçağı Tespit ve Tamiri

Tespit Aşamasında Herhangi Bir Tadilat Oluyor Mu?

Firmamız da su kaçağı tespiti aşamasında herhangi bir tadilat yapılmasına gerek kalmaz. Çünkü tespit aşamasında son çıkan teknoloji aletleri ile asla dökme, kırma ve gürültü olmaz. Uzman kadromuz su kaçağını bulmada kısa zaman içinde noktasal su kaçağı tespiti yapmaktadır. Bunun içinde tespit aşamasında tadilat yapılmaz.

NASIL YAPIYORUZ?

Su Kaçağı Nedir

Su Kaçaği Nedir

Su kaçakları evimizde oluşabilecek en büyük tesisat problemlerinden bir tanesidir. Herhangi bir şey yapmanıza gerek olmadan zaman içerisinde kendi kendine oluşabilmektedir...

Petek Neden Temizlenmelidir

Petek Neden Temizlenmelidir

Kış aylarında ısınmamızı sağlayan kalorifer petekleri, hayatımızın en önemli aletlerinden bir tanesidir. Asıl adı kalorifer radyatörü olan petekler kullanıldıkça kirlenebilir...

Su Kaçağı Varken Ne Yapmamalısınız

Su Kaçağı Varken Ne Yapmamalısınız

Su kaçakları ev tesisatımıza oldukça büyük bir zarar vermenin yanı sıra komşularımızla da aramızı bozabilir. Bu durumda yapmanız ve yapmamanız gereken şeylere dikkat etmelisiniz...

Petek Temizlemenin Önemi

Su Kaçağında Teknoloji Yardımı

Hiç beklemediğimiz bir anda oluşan su kaçakları, tüm evin huzurunu bir anda bozabilir ve başımızı ağrıtabilir. Oluşan su kaçakları duvarlarda, tavanlarda ve borunun...

Petek Temizlemenin Önemi

Lavabonuzun Tıkanmaması İçin Alabileceğiniz Önlemler

Lavabo tıkanıklıkları günümüzde birçok kişi için en büyük ev problemlerinden birisidir. Lavabo tıkanıklığının birçok sebebi olabileceğinden dolayı oldukça yaygındır.

Petek Temizlemenin Önemi

En Kolay ve Rahat Lavabo Açma Yöntemleri

Her türlü temizlik için kullandığımız lavabolar, zamanla içinde kir biriktirmeye başlar. Biriken kirler zamanla yerleşir ve sertleşir. Bu şekilde zamanla borular tıkanır.

Petek Temizlemenin Önemi

Petek Temizlemenin Önemi

Günümüzde kalorifer petekleri ısınmak için en yaygın aletlerden birisidir. Neredeyse her evde bulabileceğimiz kalorifer petekleri, ısınmak için ilk başvurduğumuz aletlerdir.

Lavabonuz Tıkanırsa Ne Yapmalısınız

Lavabonuz Tıkanırsa Ne Yapmalısınız?

Evlerimizde sıklıkla karşılaştığımız problemlerden birisi lavabo tıkanıklığıdır. Lavabolar kullanıldıkça çeşitli sebeplerden dolayı tıkanabilirler.

Peteğin Hava Alması Neden Zararlıdır

Peteğin Hava Alması Neden Zararlıdır?

Günümüzde ısınmak için kullanılan en yaygın aletlerden birisi kalorifer petekleridir. Neredeyse her evde görebileceğimiz panel petekler, ısınmak için en etkili yöntemlerdendir.

Petekleriniz Oktay Tesisat’la Tertemiz

Petek Suyu Temizleme ile İlgili Aklınıza Takılanlar: Petek Suyu Nasıl Temizlenir?

Petek suyu temizleme konusundaki en önemli unsur mevsim değişimlerinin olduğu dönemlerdir. Petek suyunuzun temizlenmemesi kombilerin ana mekanizmasına zarar verebilir.

İstanbul'da Su Tesisatı Kaçaklarınızı Cihazlarımızla Bulalım!

İstanbul'da su tesisatı kaçak olan yerlerde hızlı bir müdahalede bulunmak gerekmektedir. Cihaz kullanarak kaçak bulan Oktay Tesisat, bu konuda kaçak olan hanelere ekonomik bir çözüm sağlar.

Tıkanıklık Açma-Tuvalet Mutfak Koku Giderme

Tuvalet Kokusu Nasıl Giderilir?

Tıkanıklık açma konusunda birçok kimyasal ürünün kullanılması ya da sıhhi tesisat işleri başarıyla gerçekleştirilmektedir. Tıkanıklık açma konusunda çok farklı uygulamalar söz konusu olabilir.

Kaçak Bulma - Tıkanıklık Açma

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su kaçağı nasıl bulunur, kaçak olan bölgeye ulaşmak için neler yapılır gibi çok merak edilen soruların cevaplarını Oktay tesisat vermektedir.Günümüzde en büyük sorunlardan biri olan su kaçağı tespiti su kaçağı konusunda sorun yaşayanları yakından ilgilendirmektedir.

Klozet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

En Etkili Klozet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Günde birkaç defadan fazla kullandığımız tuvaletler, senerlerce geççe gündüz çalışırlar ama bazen öyle anlar olur ki tıkanırlar. İşte bu yazımızda uzman ekiplerimizle edindiğimiz tecrübelerden oluşan tıkanıklık açma yöntemlerini listeleyeceğiz.

Su Kaçağı Tespit ve Tamiri

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespitinde teknolojinin gelişmesiyle birlikte eskiye göre çok daha ekonomik ve hızlı yöntemler sağlayan cihazlar da gelişti. Uzman kişilerin kullanımıyla nokta atışı su kaçağı tespiti yapmayı mümkün kılan bu cihazlar görüntülü, kızılötesi ve akustik gibi çeşitlere ayrılmakta ve hepsinin kullanım alanı farklılık göstermekte.

2 Yıl Garantili Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Evlerimizde karşılaştığımız can sıkıcı durumlardan bir tanesi de tuvalet tıkanıklığıdır. Sık kullanılan bölümlerden birisi olduğu için tuvaletlerimizdeki giderler kolayca tıkanabilir. Bu tıkanıklığın giderilmesi, tuvaletteki hijyenin sağlanabilmesi ve ileride oluşabilecek daha büyük tesisat sorunlarının önüne geçilmesi açısından önemlidir.

Petek Temizleme ve Kombi Basınç Ayarı

Petek Temizliği

Odalarınız arasında sıcaklık farkları oluşuyorsa; artık sizin de peteklerinizi temizleme vaktiniz gelmiş demektir. Öyleyse petek temizlemenin inceliklerine, faydalarına ve petek temizleme yöntemlerine birlikte göz atalım. Bu içeriğimizde petek temizliği hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Petek Temizleme ve Kombi Basınç Ayarı

Kombi Basınç Ayarı

Kombilerde su basıncı “bar” olarak belirtilmektedir. Belirtilen bu basınçta ideal birim 1,5 ila 2 bar arasındadır. Basıncın düşük olması, sıcak su oluşturmada kombinizin performansını etkileyeceğinden, ısınma ve musluktan akan sıcak su performansı için de olumsuz etki oluşturacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evde Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Evde su kaçağı olup olmadığını aşağıdaki kontrolleri sağlayarak anlayabilirsiniz;

 • Alt katımızdaki dairenin tavanında beliren, bazen kötü kokulu akıntı ve koyu renkli kabarıklık,
 • Fayansla kaplı alanlardaki fayanslardan bir ya da birkaçının dökülmesi,
 • Derz boşluklarındaki sararma,
 • Parke gibi ahşap yüzeylerin kabarması,
 • Duvarların kabarması ya da nemlenmesi,
 • Evde rutubet oluşması,
 • Evde su kullanımı yapılmadığı halde sayaçtaki rakamların değişmeye devam etmesi,
 • Su faturanızın anlamsız şekilde artması,
 • Kombideki bar ayarının sürekli olarak düşmesi,

Buradaki yöntemler su kaçağının olup olmadığı konusunda size fikir verecektir ancak su kaçağının tam olarak nerede olduğu konusunda mutlaka alanında uzman kişilere başvurulmalıdır.

Su Kaçağı Nasıl Tamir Edilir?

Gizli su kaçaklarını bulmak konusunda kullanılan gelişmiş cihazlar sayesinde boruların içinde hareket eden ve termal özelliğe sahip kameralar, kimyasal maddelerle yapılan uygulamalar, nem ölçer ve akustik dinleme cihazları ile artık parkeleri kaldırmadan, fayansları ve duvarları kırmak zorunda kalmadan çok kısa süreler içinde tamir etmek mümkündür.

Su Kaçağı Varsa Ne Yapılmalı?

Tespit edilen su kaçağı küçük ölçekli olduğunda hatta çevredeki komşulara rahatsızlık verecek boyuta gelene kadar görmezden gelinebilir. Birçok kişi su kaçağının tamiri sonucunda büyük miktarlarda masraf çıkacağını ve inşaat yüküyle uğraşacağını düşünerek çözüm aramayı erteler. Fakat günümüzde gelişen bölgesel su kaçağı tespiti tespit teknolojileri sayesinde tespit ve tadilat aşaması çok daha zahmetsiz şekilde çözülebilmektedir.

Su kaçağı olduğundan şüphelendiğiniz durumlarda noktasal su kaçağı bulma konusunda deneyimli bir ekiple çalışmak zaman, enerji ve para açısından avantaj sağlayacaktır. Oktay Tesisat ekibi çağrınızı aldıktan sonra 30 dakika içerisinde profesyonel ekip ve ekipmanı ile size ulaşır ve çok kısa süre içerisinde su kaçağı tespitini gerçekleştirir

Pis Su Gideri Neden Tıkanır?

Pis su yani atık su pimaşları, sert cisim, peçete, poşet, temizlik bezleri, rulo peçeteler, atık yağlar, salata taneleri, çay, yemek atıkları, alçı, boya, kum gibi maddeler yüzünden tıkanmaktadır.

adilat yapılırken dikkat edilmesi gereken husus; alçı, çimento, tuğla vb. cisimlerin tuvalete kaçırılmamasıdır.

Atık su pimaşalarında eğim (meyil) olmazsa pimaş hattı belli bir süre içinde dolar ve tıkanıklığa sebep olur.

Pis Su Gideri Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Teknolojinin de gelişmesi ile robotlu ve kameralı cihazlar ile kırmadan, tadilat yapmadan yerinde müdahaleler ile tıkanıklığı açmak bir faciaya dönüşmeden tıkanıklığı açmak mümkündür.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği yapılması için kombi bağlantıları sökülür ve yıkama ve temizleme işlemi yapacak olan cihazla bağlantısı yapılır.

Bu işlem yapılırken hiçbir petekte sökülmeden tüm petekler teker teker temizlenir. Bu yöntem işlemin daha temiz ve verimli olması için firmamızın uyguladığı bir tekniktir.

İşlem bittikten sonra gerekli testler yapılır ve teslim edilir.

Petek Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Petek temizliğinde ilk dikkat edilmesi gereken peteğin kaç yıllık olduğudur. Eğer petek eski ise düşük bir basınçta yıkanması gerekmektedir.

Petek temizliğinde ilk dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise kimyasallar ve antifriz kullanılmamasıdır. Kimyasallar petekleri temizlese de kombi ve peteklere bir süreden sonra zarar vermeye başlar. Buda kombinin sağlıklı çalışmasına engel olur. Oktay tesisat olarak ilaçlı yıkamayı tavsiye etmiyor ve işlemlerimizde de kesinlikle uygulamıyoruz.

Kombi Bay Ayarı Neden Önemlidir?

Kombilerde su basıncı “bar” olarak belirtilmektedir. Kombi bar ayarı olması gerekenin üzerinde olursa kombi fazla suyu emniyet ventili dediğimiz parça üzerinden dışarı atar, olması gerekenin altında olursa kombi yeteri kadar su almadığı için çalışmaz ve arıza verir. Yüksek su basıncı ise güvenliğinizi açısından tehlike olup düşük basıncında ise ısınma ve musluktan akan sıcak su performansı istenilen düzeyde olmayacaktır.

Kombi Bar Ayarı Nasıl yapılır?

Kombi barını yükseltmek için kombinin altında dolum muslukları bulunmaktadır. Musluğu saat yönünün tersine çevirerek dolum yapılabilir. Kombi dolumu yapılırken bar saati 2.0’ı geçmemelidir

Kombi Bar Ayarı Neden Değişir ve Kaç Olmalıdır?

Komi barı 1.5-2.0 arasında olmalıdır. Şayet kombi çalıştığında normal bir şekilde yükseliyorsa problem yok demektir. Şayet çok yüksek bir yükselme varsa kombide genleşme arızası var demektir.

Eğer kombiye su doldurduğumuzda kombi çalışmıyorsa ve su basıncı düşüyorsa tesisatta kaçak vardır ya da kombinin Eşenjöründe arıza var demektir. Bu da bar ayarının değişmesine neden olur.

BİZE SORUN

Müşteri Temsilcisi

Oktay Tesisat ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

22:24:58
Görüşmeyi Başlat